Yukarı Çık

NEDEN BAŞARAN TURİZM?

HER ZAMAN HİJYENİK

Araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

EKSİKSİZ BAKIMLI

Araçlarımız her türlü teknik ve mekanik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır.

GÜVENLİĞİNİZ ÖNCELİKLİ

Araçlarımızda her türlü güvenlik önlemi alınmıştır.

TAM ZAMANINDA

Firmamızdan talep ettiğiniz araçlarımız zamanında belirtmiş olduğunuz adres sizi hazır beklemektedir.

HİZMETLERİMİZ

ARAÇLARIMIZ

BAŞARAN TURİZM

Konya Başaran Turizm, özel gün/kurumsal etkinlik organizasyonları ve tur, gezi hizmetleri sunarak memnuniyetinizi garanti eder. Ayrıca otobüs ve minibüs kiralama seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz. Hemen bize ulaşın ve unutulmaz deneyimler için yola çıkın!

Web Site

BAŞARAN VIP TRANSFER

Konya’nın her yerine, havaalanına, otellere ve çevre ilçelere transferin yanı sıra şehirlerarası transferlerimiz de mevcuttur. Ayrıca özel günlerinizi ulaşımı dert etmeden, tam anlamıyla tadını çıkararak yaşayabilmeniz için şoförlü araç kiralama hizmetimizle en özel günlerinizde de yanınızdayız.

Web Site

BAŞARAN TAKSİ

Konya’da gelişmiş araç filosuna sahip Başaran Turizm’in kurduğu taksi firmamızda siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Başaran Turizm’in zaman içindeki sayısız deneyimleri sayesinde, Başaran Taksi Konya kendi eksiklerini görüp tamamlayarak devam eden bir çalışma düzenine sahiptir.

Web Site

COVID-19 TEDBİRLERİMİZ

Tüm personelimiz, mevcut koronovirüs salgını nedeniyle alınması gereken önlemler ve yapılması gereken uygulamalar ile ilgili bilgilendirilmiştir. Araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Personelimiz hepimizin sağlığı için belirli hijyen koşullarında yolculukların gerçekleşmesi için özveriyle çalışmaktadır.

ARAÇ TALEP FORMU

Araç kiralama, transfer ve fiyatlar hakkında bilgi edinmek isterseniz araç talep formumuzu doldurabilir ve bize ulaşabilirsiniz. Kurumsal müşteri hizmetlerimiz en kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

Talep Formu