Yukarı Çık

Tren Garı Ve Havaalanı Transferi

Konya Başaran Turizm

Konya'ya gelen kişilerin havaalanı ya da tren garına ulaştıktan sonra konaklama adreslerine gitmesi için çeşitli yollar bulunur. Konya merkezli hizmet veren firmamız tarafından hem havaalanından hem de tren garından ulaşım imkânı sağlanıyor. Konya'ya gelmeden önce bizi arayarak ihtiyacınıza uygun bir araç tercih edebilir ve otelinize, konaklayacağınız yere gidebilirsiniz. İş, tatil, ziyaret ve benzeri amaçlar ile Konya'ya gelen herkes firmamız ile bağlantıya geçtiği takdirde profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilir. Sunmuş olduğumuz hizmetler özellikle havaalanında çok yararlı oluyor.

Havaalanına Özel Servisler

Konya'ya ekip halinde gelenler için firmamız tarafından havaalanına özel servisler gönderilebilir. Genel olarak toplantı, organizasyon ve benzeri sebepler ile Konya'ya gelen gruplar için servis araçları kiralarız. Gidilecek adrese kadar sizleri konforlu bir şekilde taşır ve rahat ulaşım imkânı veririz. Tren garı ve havaalanı transferi yaparak çok sayıda insana oldukça yararlı hizmetler sunuyoruz. Firmamız ile irtibata geçerek havaalanına varış saatinizi belirtmeniz halinde sizlere özel bir araç göndeririz. Aracımız sizi otelinize kadar sorunsuz bir şekilde götürür.

Rahat Yolculuk Hizmeti

Firmamız tarafından sunulan taşımacılık hizmetlerinin birçok farklı avantajı bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de her zaman rahat yolculuk imkânı sunmamızdır. Yani sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerde konforlu araçlar kullanırız ve bu sayede de yolculuk boyunca rahat hissetmenizi sağlarız. Tren garı ve havaalanı transferi yapan bir firma olarak uzun süredir bu sektörde hizmetlerimizi çok sayıda insana sunuyoruz. Sizleri taşıdığımız araçları aynı zamanda düzenli olarak temizlenir. Bizden hizmet aldığınız zaman kirli bir araç ile karşılaşmanız mümkün değildir.

Tren Garından Uygun Fiyatlar İle Transfer

Konya genelinde aktif bir şekilde hizmet veren firmamız gerek havaalanından gerekse tren garından olmak üzere sorunsuz bir şekilde transfer gerçekleştiriyor. Otelinize veya konaklayacağınız her yere sizi bırakarak kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Tren garı ve havaalanı transferi için aynı zamanda oldukça uygun fiyat düzeyleri belirliyoruz. Gidilecek yere bağlı olarak fiyatlar değişse dahi her zaman ekonomik fiyat politikası uygulamaya da önem veriyoruz. Müşteri temsilcilerimize hemen bağlanarak bizden bu hizmeti uygun fiyatlarla alabilirsiniz.