Yukarı Çık

NEDEN BAŞARAN TURİZM?

HER ZAMAN HİJYENİK

Araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

EKSİKSİZ BAKIMLI

Araçlarımız her türlü teknik ve mekanik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır.

GÜVENLİĞİNİZ ÖNCELİKLİ

Araçlarımızda her türlü güvenlik önlemi alınmıştır.

TAM ZAMANINDA

Firmamızdan talep ettiğiniz araçlarımız zamanında belirtmiş olduğunuz adres sizi hazır beklemektedir.

HİZMETLERİMİZ

ARAÇLARIMIZ

Başaran Taksi

7 gün 24 saat boyunca istediğiniz an istediğiniz yerde biz oradayız. Misyon olarak yolcu memnuniyetini ön planda tutan Başaran Taksi Konya, yolcu ihtiyaçlarını doğru anlamakta ve bunları tamamlayarak gelişimini sürdürmektedir. Taksi firmamız personel ve donanım açısından yüksek hizmet sunmaktadır. Bunların yanında araçlarımızın bakımı günü gününe takip edilmekte ve denetlenmektedir. Covid-19 önlemleri kapsamında düzenli olarak dezenfekte edilen araçlarımızda aklınızın takılmayacağı güvenilir ve temiz bir yolculuk deneyimini sizlere sunuyoruz.

Detaylı Bilgi

COVID-19 TEDBİRLERİMİZ

Tüm personelimiz, mevcut koronovirüs salgını nedeniyle alınması gereken önlemler ve yapılması gereken uygulamalar ile ilgili bilgilendirilmiştir. Araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Personelimiz hepimizin sağlığı için belirli hijyen koşullarında yolculukların gerçekleşmesi için özveriyle çalışmaktadır.

ARAÇ TALEP FORMU

Araç kiralama, transfer ve fiyatlar hakkında bilgi edinmek isterseniz araç talep formumuzu doldurabilir ve bize ulaşabilirsiniz. Kurumsal müşteri hizmetlerimiz en kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

Talep Formu