Minibüs Kiralama

Konya şehrimizde kiralık minibüs hizmetleri ihtiyacınız olduğunda Başaran Turizm güvencesiyle hizmette sorun yaşamadan şehirlerarası ve yurtdışına düzenleyeceğiniz tüm organizasyonlarınızda, 25 / 45 / 55 kişilik her türlü donanıma sahip, özel sigortalı, klimalı ve bakımlı otobüslerimizle hizmetinizdeyiz.

Başaran Turizm Konya’da okul gezileri, tur gezileri, konferanslar organize edilen bütün eğlence ve gezilerde kiralık minibüs hizmetlerini sunmaktadır.

Konya minibüs kiralama fiyatları, Konya hareket merkezi olarak istemiş olduğunuz yol güzergahı, yapılacak km ve minibüs kiralama süresine göre değişiklik göstermektedir. Kiralık minibüslerimiz gerekli belgelere sahip Konya şoförleri ile otobüs kiraya verilmektedir. Şoförsüz minibüs kiraya vermemekteyiz.

Okul Gezileri, Tur gezileri, Konferanslar, Organize edilen bütün eğlence ve gezilerde Konya Başaran Turizm Kiralık Minibüs Hizmetleri 7/24 emrinizdedir …

Hizmetlerimizde kullandığımız kiralık minibüs ve kiralık minibüslerin çoğu şirketimize ait bulunmakta, kiralanan otobüslerde ise yüksek standart sağlanmaktadır. Kiralık otobüslerin periyodik bakımları Konya’ da güvenilir tesislerde yapılmakta, mevsim koşullarına uygun tertibat derhal alınmaktadır. Konya Başaran Turizm personelimize sürekli meslek içi eğitim verilerek insani ilişkilerde maksimum düzeyde başarı sağlanmaya çalışılmaktadır.

Avrupa’ nın önde gelen prestijli firmalarının son model, bakımlı kiralık minibüslerini hizmetinize sunuyoruz. Kiralık minibüs türlerimiz ve hizmet seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgiyi bu sayfalarda bulabilirsiniz. Her türlü bilgi veya rezervasyon için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca acil servis telefonlarımızdan da bizi Türkiye’nin neresinde olursanız olun 24 saat boyunca arayabilirsiniz. Her türlü kiralık minibüs tipi ile uzun yol tecrübeli şoförlerle hizmet sunan firmamız, tek araçtan filo kiralanmasına kadar istediğiniz sayıda aracı Konya kiralık minibüs hizmetinize sunar.

Sürekli ve mükemmel kiralık minibüs hizmeti sunabilmek için çalışanlarımız günün 24 saati hizmetinizdedir.

Minibüs kiralama fiyatları, bizimle irtibata geçtikten sonra, Konya Başaran Turizm yetkilisi tarafından size iletilecektir.

Kiralamış olduğunuz minibüsün yaşı ve markası minibüs kiralama fiyatlarını etkilemektedir.