Otobüs Kiralama

Konya şehrimizde kiralık otobüs hizmetleri ihtiyacınız olduğunda Başaran Turizm güvencesiyle hizmette sorun yaşamadan şehirlerarası ve yurtdışına düzenleyeceğiniz tüm organizasyonlarınızda, 25 / 45 / 55 kişilik her türlü donanıma sahip, özel sigortalı, klimalı ve bakımlı otobüslerimizle hizmetinizdeyiz.

Başaran Turizm Konya’da okul gezileri, tur gezileri, konferanslar organize edilen bütün eğlence ve gezilerde kiralık otobüs hizmetlerini sunmaktadır.

Konya otobüs kiralama fiyatları, Konya hareket merkezi olarak istemiş olduğunuz yol güzergahı, yapılacak km ve otobüs kiralama süresine göre değişiklik göstermektedir. Kiralık otobüslerimiz gerekli belgelere sahip Konya şoförleri ile otobüs kiraya verilmektedir. Şoförsüz otobüs kiraya vermemekteyiz. Firmamız yurt içi ve yurt dışı turlarda uzman yetki belgeli şoförlerimizle hizmet vermektedir. Böylece sizlere tecrübemiz ve hizmet kalitemiz ile en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Okul Gezileri, Tur gezileri, Konferanslar, Organize edilen bütün eğlence ve gezilerde Konya Başaran Turizm Kiralık Otobüs Hizmetleri 7/24 emrinizdedir …

Hizmetlerimizde kullandığımız kiralık otobüs ve kiralık minibüslerin çoğu şirketimize ait bulunmakta, kiralanan otobüslerde ise yüksek standart sağlanmaktadır. Kiralık otobüslerin periyodik bakımları Konya’ da güvenilir tesislerde yapılmakta, mevsim koşullarına uygun tertibat derhal alınmaktadır. Konya Başaran Turizm personelimize sürekli meslek içi eğitim verilerek insani ilişkilerde maksimum düzeyde başarı sağlanmaya çalışılmaktadır.

Avrupa’ nın önde gelen prestijli firmalarının son model, bakımlı kiralık otobüslerini hizmetinize sunuyoruz. Kiralık otobüs türlerimiz ve hizmet seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgiyi bu sayfalarda bulabilirsiniz. Her türlü bilgi veya rezervasyon için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca acil servis telefonlarımızdan da bizi Türkiye’nin neresinde olursanız olun 24 saat boyunca arayabilirsiniz. Her türlü kiralık otobüs tipi ile uzun yol tecrübeli şoförlerle hizmet sunan firmamız, tek araçtan filo kiralanmasına kadar istediğiniz sayıda aracı Konya kiralık otobüs hizmetinize sunar.

Sürekli ve mükemmel kiralık otobüs hizmeti sunabilmek için çalışanlarımız günün 24 saati hizmetinizdedir.

Otobüs kiralama fiyatları, bizimle irtibata geçtikten sonra, Konya Başaran Turizm yetkilisi tarafından size iletilecektir.

Kiralamış olduğunuz otobüsün yaşı ve markası otobüs kiralama fiyatlarını etkilemektedir.