Personnel and Student Transportation

Servisler, günümüzde farklı alanlarda faaliyet gösteren birçok kurum tarafından kullanılıyor. Bu kurumların başında ise iş yerleri ve okullar gelir. Bu alanlarda işçilerin ve öğrencilerin taşınması için servisler kullanılır. Personel ve öğrenci taşımacılığı alanında ise firmamız uzun süredir hizmetlerini arttırarak sürdürmeye devam ediyor. Sahip olduğumuz araçlar, çalışan kadrosu ve hizmet anlayışı ile bu sektörde çok yaygın bir şekilde tercih ediliyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde kurumunuzun çalışanları veya öğrencileri için kaliteli servislere sahip olabilirsiniz. Konya genelinde ihtiyaç duyan her yere bu kaliteli hizmetlerden yararlanma imkânı veriyoruz.

Öğrenciler İçin Taşıma Güvenliği

Okul servisleri, günümüzde öğrencilerin okula ve eve gitmeleri için kullanılır. Her okulda servisler vardır ve bu sayede öğrencilerin ulaşımı daha kolay bir hale gelir. Firmamız da öğrenciler için taşımacılık hizmeti veriyor ve bunun için kaliteli araçlarını kullanıma sunuyor. Sahip olduğumuz araç modelleri ile uzun süre kullanılabiliyor öğrenciler için servis görevini yerine getirebiliriz. Personel ve öğrenci taşımacılığı alanında hizmet veren firmamız tarafından en fazla önem verilen konuların güvenlik gelir. Bu doğrultuda bakımları her zaman yapılan ve uzman şoförler tarafından kullanılan servisler ile hizmet veriyoruz. Böylece öğrencilerin okula, eve güvenli gitmesini sağlıyoruz.

Personel Taşımacılığında Yüksek Hizmet Kalitemiz

Taşımacılık alanında hizmet veren köklü firmalardan bir tanesi olarak Konya genelinde çok fazla tercih ediliyoruz. Genel olarak verdiğimiz bütün hizmetlerinde kurumsal hizmet anlayışını benimsiyoruz. Bu sayede de hem özenli hem de dikkatli bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Personel taşımacılığı da vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer alır. Şirket ve firmalar için sunmuş olduğumuz bu hizmet ile personelleri, istenilen adrese zamanında ulaştırıyoruz. Bununla birlikte personellerin tekrar eve ulaşmaları için de hizmet veriyoruz. Yani giriş – dönüş servis ihtiyacı duyan her türlü firma ve şirkete profesyonel olarak hizmet veriyoruz.

Aradığınız Taşımacılık Hizmeti İçin Bizi Tercih Edin

Taşımacılık alanında hizmetlere ihtiyaç duyan kişi ve kurumlara uzman personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Aynı zamanda sahip olduğumuz araçlar ile de hizmet kalitemizi daha da yükseltiyoruz. Firmamız bünyesinde çok sayıda farklı model ve markada olan araç bulunuyor. Personel ve öğrenci taşımacılığı için kullandığımız bu araçlar hem konforlu hem de sağlam modeller olması sayesinde daha fazla kullanışlı olur. İletişim adreslerimiz üzerinden bizimle her zaman bağlantı kurabilir ve dilediğiniz hizmetlerden hızlı ve kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.