Konya Ankara Transfer

Günümüzde ismi yeni duyulmuş ama sektör olarak eski oluşumlardan olan nakliyecilik sistemi, VIP Konya Ankara transfer hizmeti 2019 senesinin nihayetinde görülmüş küresel bir hastalık salgını sebebiyle yerli turistler tarafından da kullanılmaya başlanmıştır. Türkiye’ ye gelen yabancı turistlerin ulaşımında kullanılmakta olan VIP araçlar artık yerli turistlere de hizmet vermeye başlamıştır.

Konya Ankara Vip Transfer

Konya-Ankara için vip transfer araçlarımız rezervasyon adresi ve rezervasyon saatinde özel olarak dezenfekte edilmiş bir durum da hazırda bekliyordur. Salgın ve hastalıklara karşı eğitimli ve dikkatli bir şoförün aracı kullanmakta olması ( Seyahat süresince maskeli araç kullanması ) hem içinizi rahatlatacak hem de özgürce seyahat etme olanağı sunacaktır. Araçlarımıza sonradan ilave ettiğimiz eğlence paketleri (TV, Playstation, Yolcuya özel ses sistemi) yolculuk boyunca dostlarınızla veya ailenizle son derece hoş zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Konya Ankara Araç ile Transfer

Konya Ankara arası araç ile transfer hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz için bir telefon uzaklığındadır. İstediğiniz her zaman firmamıza ulaşarak transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Konya Ankara Vito Transfer

Oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya başlayan Konya Ankara transfer biçimimizdir avantajları ise şu şekildedir. Konya Ankara transfer hizmeti satın alarak seyahat etmek için geçerli sebepler şunlardır.

Kişiye Özel Hizmet: Araçta yalnızca siz ve sizin misafirleriniz olacağı için rahatlıkla ve konfor seviyesi yüksek bir biçimde seyahat edebilirsiniz.
Dezenfeksiyon: Aracımız her seyahat öncesi profesyonel firmalar tarafından dezenfekte edilmektedir. Dolayısıyla temizliğinden emin olduğunuz bir araçla seyahat etmenin mutluluğu size yetecektir.
Test: Şirket olarak personellerimizi düzenli olarak testlere tabi tutmaktayız. Dilerseniz seyahatiniz öncesi size özel olarak sürücümüze test yaptırma fırsatımız mevcut olmaktadır.

Konya-Ankara Transfer

Rezervasyonunuza istinaden yolculuğunuzun başladığı noktada, sürücümüz yönünü Konya-Ankara istikametine çevirerek ilerler. Bu transfer hizmetinde her şey müşterilerimizin konforu ve rahat bir yolculuk yapması için dizayn edilmiştir. Ulaşımınızı sağ salim bitirdikten sonra sürücümüz yeniden Ankara’ ya yola çıkar.

Konya Ankara Şoförlü Araç Kiralama

Genel anlamda verdiğimiz hizmet bu şekilde ifade edilmektedir. Her türlü araç şoförlü, şekilde kiralanmaktadır. Mevzu bahis Ankara Konya veya Konya Ankara transfer için seyahat edecek birey sayısına göre araçlarımız mevcut olmaktadır.