Neden Personel Taşımacılığı

Neden Personel Servisi

Hayat şartları, çalışmayı zorunlu kılmakta. Bu zorunluluklar, sorunları da beraberinde getirir. Bir işletme bünyesinde çalışan personelin işletmeye geliş ve gidişlerdeki ulaşımı, çalışanlar ve işverenler için sorun olmaktadır. Firmamızla bu sorunu kökten çözebilirsiniz. Değerli iş insanlarının ve kıymetli çalışanlarına verdiğimiz personel servisi hizmeti ile saatinde iş yerlerine ve evlerine varmalarını sağlıyoruz. İş yorgunluğunun üstüne trafik çilesi çekmenizi istemiyoruz. Evinize ve iş yerinize rahatça varmanızı önemsiyoruz.

Personel Servisinin Avantajlı Yönleri

Ulaşım, iş yeri ile ev arasında fazla mesafe olan bireyler için ciddi sorun teşkil eder. Evine veya iş yerinde ulaşmak için türlü zorluklara katlanması gerekir. Toplu taşıma araçları metro, vapur, tramvay derken bitmek bilmeyen varış çilesi devam eder.

Hava bir de yağışlı, karlı veya soğuksa varış çilesi daha da katlanıyor. İşveren için işine zamanında ulaşamayan çalışan, hizmetin aksaması demektedir. İki tarafında yaşadığı zorluklardan kurtulmasının en iyi yolu personel servis taşımacılığı. Bununla birlikte yaşayacağınız diğer yararları da saymakla bitmez.

  • Evinize veya iş yerinize güvenli bir şekilde ulaşırsınız.
  • Personel taşımacılığı, zaman tasarrufu sağlar. Siz değerli müşterilerimiz bu sayede aileniz ve çocuklarınızla daha fazla zaman geçirebilirsiniz.
  • Kötü hava şartlarında bile rahat ulaşım sağlama garantisi.
  • Donanım ve güvenlikli araçlarımız ile konforlu ulaşım sağlayın.
  • Deneyimli ve bölgeyi bilen sürücülerimiz eşliğinde seyahat edersiniz.
  • Şoförlerimiz SRC belgelidir. Gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.
  • Her personelimiz sizlere karşı güler yüzlüdür ve profesyonel hizmet sağlar.
  • Bütçeye uygun fiyat opsiyonları mevcuttur.
  • Personel servisi taşımacılığı yapabileceğimize dair tüm resmi evraklarımız mevcuttur. Müşterilerimize bütün evraklarımızı gösteriyoruz. Belgelerimiz günceldir.
  • Uzman kadro, profesyonel hizmet ve güvenli yolculuğun keyfini bizimle yaşarsınız.

Araçlarımız ve Alınan Güvenlik Önlemleri

Sizlerin güvenliği için araç seçiminde özenli davranıyoruz. Personel Servis Taşımacılığı yönetmeliğine uygun hareket ediyoruz. Araçlarımız; ABS’li, klimalı, hava yastıklı, konforlu ve geniş haznelidir. Son teknolojik ekipmanlar ile donatılmıştır ve son modeldir. Araç filomuz zengindir. Farklı modellerde ve değişen yolcu kapasitesini karşılayabilen taşıtlarımız vardır.

Araç seçimi kadar güvenlik tedbirlerine de önem veren bir firmayız. Çünkü araç içerisinde insan taşıyoruz. Bunun gereği olarak, araçlarımız kaskoludur. Her bir yolcumuz için ferdi kaza sigortası yaptırılmaktadır. Emniyet kemerinin kullanımına ve yolculuk sırasında yapılacaklara yönelik personel ve yolcu eğitimleri düzenlemekteyiz. Sizleri önemsediğimizi bilmenizi isteriz. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

Aldığımız Diğer Tedbirler

Sürücülerimiz güvenlikli sürüş teknikleri bilmekte ve acil durumda ilk yardım yapabilecek kapasitededir. Araç içerisinde çeşitli uyarı levhaları, yangın tüpü ve ilk yardım çantası bulunmaktadır. Aracın arızalanması, lastik patlaması gibi yaşanacak olumsuz durumlarda hızlıca yeni araç temin ederek mağduriyetinizi gideriyoruz. Taşıtların mekanik ve fiziksel bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Araçlarımız yeni ve son modeldir. Daha detaylı bilgi için arayın.

Şirketimizin Diğer Hizmetleri

Şirketimiz, sadece personel taşıma hizmeti vermiyor. Hizmet seçeneklerimizi her geçen gün artırıyoruz. Geniş vizyon ve tutarlı misyon çerçevesinde firmamızda hizmet kalitesi de gelişmektedir. Portföyümüzü geniş tutarak sizlere kaliteli hizmet sunarak kurumsal liderliğinize katkı sağlamak isteriz. tren garı ve havaalanı transferi, kongre ve organizasyon taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, vip araç kiralama, Konya araç kiralama, otobüs – minibüs kiralama hizmetlerimiz de mevcuttur.

Her türlü eleştiri ve öneriyi dikkate alıyoruz. Hizmet politikamıza katkı da bulunmak için web sitemizde yer alan öneri bölümüne görüşlerinizi yazın ve bize iletin. Değerli müşterilerimiz ve kıymetli çalışanlarının gereksinimlerine yönelik çözüm odaklı çalışıyoruz.