Neden Şoförlü Araç Kiralama

Neden Şoförlü Araç Kiralama

Yaşam, devamlı hale gelmiş bir koşuşturma içerisinde geçer. Ev, iş/okul ve trafik üçgeninde mekik dokunur. Çalışan personeller, öğrenciler ve diğerleri bu meşakkatli süreci yaşarlar. Ulaşım adına sizlere faydası olması için firmamız taşıma hizmeti vermektedir. Taşıma sıkıntınızı çözmek ve hayata daha pozitif bakabilmenizi önemsiyoruz. İster çalışanlar ister öğrenciler ya da her kim olursa olsun özel şoförlü araçlarımızla sizlere taşımacılıkta en iyi hizmeti veriyoruz. Kaç kişi olduğunuz fark etmeksizin zengin araç filomuzla kaliteli ve güvenli taşımacılığın keyfine varın. Detaylı bilgi için bizlere ulaşmanız yeterli. Size özel ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanın.

Şoförlü Araç Kiralamanın Avantajları

Günlük hayat mücadelesi ve çalışma esnasında yaşanan tarif edilemez yorgunluk hissini çok iyi biliyoruz. Yorgunluğun üstüne eklenen ulaşım çilesi ve trafik yoğunluğu tuz biber olmaktadır. Bu nedenle yaşadığınız zorlukları azaltmada katkımız olması için çabalıyoruz. Şirketimizin verdiği şoförlü araç kiralama hizmetinden faydalanın hem trafik çilesinden kurtulun hem de yorgunluğunuzu azaltın. Kiralayacağınız şoförlü araçlarımızla birçok avantajı aynı anda yaşayın.

 • Çalışanlarınız veya öğrencilerinizin güvenle evlerine ulaştırıyoruz.
 • Şoförlerimiz sektörün en tecrübeli sürücülerindendir. Bölgeye oldukça hâkimdir. Bu nedenle rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Özel şoförlü araçlar ile yoldayken dinlenmenin tadına varırsınız.
 • Sürücülerimiz, çalışanlarınız/öğrencileriniz güvenliğini önemser ve trafik kurallarına uygun ulaşım hizmeti verir.
 • Kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sunmaktayız.
 • Araçlarımız, son model, güvenlikli ve donanımlıdır.
 • Her türlü talebinize cevap verebileceğimiz zengin araç filomuz mevcuttur.
 • Güler yüzlü personelimiz ve profesyonel desteğimizle konforlu ulaşım sağlarsınız.
 • Şoförlerimiz güvenlikli sürüş tekniklerini de bilen profesyonel sürücülerdir.
 • Her bir sürücümüz SRC belgesine sahiptir.
 • Personel ve öğrenci taşımacılığı yanında sunulan Tren Garı ve Hava limanı transferi, kongre ve organizasyon taşımacılığı, VİP araç kiralama, Konya araç kiralama, otobüs ve minibüs kiralama hizmetlerinden de faydalanın.

Sizleri dinliyoruz, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümsel yaklaşımlar sunuyoruz. İnternet sitemizde yer alan iletişim numarasından firmamızı arayabilirsiniz.

SRC Belgesi ve SRC’li Şoförlerin Farkı

SRC Belgesi, ticari araç kullanmak isteyen sürücülerin alması zorunlu olan belgedir. Her türlü ticari araç için mutlak gereklidir. Kendi içerisinde türleri bulunmaktadır. Eğitimleri, Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet veren özel sürücü kursları tarafından verilir. Belgenin alınması belli kriterlere bağlıdır. Eğitim sonunda girilen yazılı ve uygulamalı sınav sonucunda ve uygulanan psikoteknik testlerinden başarı ile geçen sürücüler belgeyi almaya hak kazanır.

SRC’li şoförlerin normal sürücülerden üstün yanları bulunmaktadır. SRC’li şoförler her sınıf taşıtı kullanabilmektedir. Zor bir eğitim ve sınav süreci vardır. Bu nedenle belgeye hak kazanan sürücüler özel niteliklere sahiptir. Belgeyi aldıktan sonra dahi belirli sürelerle psikoteknik uygulamasından geçmek zorundadırlar. Müşteri psikolojisini anlayabilen sürücü sınıfıdır.

Kaliteli ve Güvenli Taşımacılığın Adresi

Taşımacılık, sistemli, planlı, organizasyon gerektiren disiplinli bir süreçtir. Trafik şartlarında binlerce insanın can güvenliğinden sorumluyuz. Bunun bilincinde olan firmamız, sizlere güvenli hizmeti en iyi kaliteyle sunmaktadır. Sektörsel tecrübemiz, uzman kadromuz, güler yüzlü personelimiz ile sürekli kendimizi geliştirerek sizlere en iyi hizmeti verme gayesi içerisindeyiz. Araç temininden personel seçimine kadar her konuda özenli ve titiz davranıyoruz.

Araçlarımız ABS’li, klimalı, ısıtmalı, konforlu, hava yastıklı, güvenlikli son teknolojik araçlardır. Personelimiz, taşımacılık alanında en iyilerindendir. Araçlarımız yoldayken ofisten hız kontrolleri tarafımızca yapılır. Güvenliğiniz bizim için önemli. Daha fazlası için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanın.

Uygun Fiyat Politikamız ve Diğer Hizmet

Ekonomi, her birey için önem arz etmektedir. Hizmet veya mal alımından önce herkes bütçesine bakar ve bütçesine göre karar verir. Bunun bilincinde olduğumuz için firmamız, sizlere alternatifler sunmaktadır. Şeffaf fiyat politikası ve farklı ödeme alternatifleriyle sizlere yardımcı oluyoruz. Bütçenizi dert etmeyin. Bize uğrayın, gerisini birlikte halledelim. Memnuniyetinize değer veriyoruz.